» » На засідання виконкому Світловодської міськради викликали… поліцію

На засідання виконкому Світловодської міськради викликали… поліцію


Майже півсотні питань розглянули місцеві урядники 12 березня. Та дехто має сумнів у легітимності прийнятих на цьому засіданні рішень

Десь із годину минуло, як виконкомівці розпочали своє засідання у кабінеті першого заступника міського голови Олени Балюк. Все йшло у робочому режимі. Як тут «на вогник» завітала депутатка міськради Надія Мальцева. І сталося майже так, як на третій день 82-її сесії міськради, 28 лютого, коли їй вдалося «розгледіти», що у залі бракує обранців для затвердження рішень і вона з усіх сил намагалася зупинити голосування, бо кворуму немає. 

От і цього разу пані Надія «засікла», що головує на виконкомі не хто інший, як Юрій Сапянов. А його-то обранці на вищезгаданій сесії, але у перший її день, 24 лютого, позбавили секретарських повноважень та вивели зі складу виконавчого комітету. 

Як так, обурилась вона, – засідання проводить «несправжній» головуючий. Самозванець! І поквапилася зателефонувати на «102»… Поліція приїхала. Але у кабінет не вривалася і обличчям у долівку нікого не клала. А просто без зайвого шуму у фойє «білого дому» запропонувала Мальцевій написати заяву і розписатися. І поїхала.

А засідання урядників, рішення яких, на переконання заявниці, не можуть бути законними, тривало. Серед них, зокрема, завершення опалювального сезону у Світловодську, який було покладено на СП ТОВ «Світловодськпобут». Як аргумент «за»: якщо у місті, як і в Україні в цілому, «короновірусний» тритижневий карантин, який сенс опалювати порожні школи та дитсадки?

Чималих дебатів викликало питання про (цитуємо) «створення комісії по обстеженню доріг та дорожніх об’єктів, на яких планується відкриття нового міського автобусного маршруту загального користування № 23а «Автостанція – Тепличне господарство». Ініціатором цього питання був сам Сапянов, який виконав волю ревівського квартального комітету, що клопотав перед міською владою щодо поліпшення якості перевезень.

«Та я знаю, цих клопотальників, –  спалахнув прямолінійний Микола Сопільняк, – одна хвора, а друга – ще більш хвора», – наголошуючи на нікчемності цього питання. 
 

І дійсно, доповідачеві з цього питання, начальниці управління економіки Марії Дмитренко ледь не пальцях (точніше на схемі) доводилося показувати відмінність цього маршруту від у же існуючого – 23-го, який, за її словами, на 75% його дублює. Відмінність у якихось сотні метрів в районі між «теплицями» і «Орбітою». До того ж нічого не було сказано, хто його готовий обслуговувати. Тим не менш, виконком дав «добро» на утворення такої комісії, кістяк якої складатимуть представники патрульної поліції в Кіровоградській області. З виїздом на місце. Також до її складу увійшли представники й міської влади. Проведення відповідної експертизи обійдеться міському бюджетові у 170 гривень.
[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)