Стихійний ринок на центральній вулиці міста з кожним днем розширяється, але поліції складно вести боротьбу з цим явищем, коли працює нездоланна ринкова догма: попит народжує пропозицію…
Стосовно м’яса, риби чи грибів – їх купувати і взимку на стихійних ринках наважуються відчайдухи або божевільні. А от – овочі та фрукти...
Не тіште себе ілюзіями, застерігає начальник міського управління ГУ Держпродспоживслужби області Тетяна Кривошея, що дари городів і садів, куплені з рук на вулиці, – екологічні і безпечні. Адже тут ніхто вам не дасть гарантій, що при їхньому вирощуванні та для боротьби із шкідниками не використовувались не сертифіковані хімічні препарати, які добрий на вигляд городник чи садівник придбав невідомо де і невідомо у кого. Та й сертифіковані пестициди та агрохімікати могли сипатися «кінськими дозами», аби плодів було багато та з привабливим виглядом. Вигляд-то може й привабливий, а начиння?
... Попри заборону вуличної торгівлі, доповнює Тетяну Кривошею заступник начальника світловодської поліції Валерій Квітка, стихійні ринки у Світловодську разпоразу оживають – щойно пройде відповідний рейд.
Але поліції складно вести яку-небудь боротьбу, коли працює нездоланна ринкова догма: «попит народжує пропозицію». Тож думайте!