» » Як правильно вибрати м’ясо на святкове застілля

Як правильно вибрати м’ясо на святкове застілля


У новорічні свята не гріх потішити свої смакові рецептори чимось смачненьким. І зокрема м’ясом – цінним і корисним харчовим продуктом, як стверджують дієтологи. Про те, як правильно вибрати м’ясо до столу, ми поговорили з начальником відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини світловодського міського управління Держпродспоживслужби Юрієм Кондратюком.

– Пане Юрію, у м’ясних рядах на наших ринках одні продавці, рекламуючи свій товар, запевняють, що у них він найсвіжіший, мов, у них парне м'ясо. А інші кажуть, що парне м'ясо заборонено до реалізації ветслужбами. Тож, хто з них має рацію? 

– Давайте спочатку визначимося, що називається парним м’ясом. Це м’ясо, якому після забою не більше шести годин. За такий незначний час воно аж ніяк не може потрапити на ринок. Звісно, якщо це ринок не стихійний, де не дотримуються жодних санітарних вимог та правил, і продукти реалізовуються без висновків ветеринарних та санітарних служб. А на узаконених ринках м'ясо з’являється не раніше доби після забою. Адже, згідно з відповідними нормами, саме стільки часу має пройти. Таке м'ясо називається визрілим. А це м'ясо за своїми поживними властивостями абсолютно не гірше м’яса парного.
 
– Значить, парного м’яса на «законному» базарі не купити?

– Звісно. Скоріш за все, вам пропонують там м’ясо добової давності. Але нічого страшного – таке м’ясо не піддавалося заморожуванню...

– А якщо піддавалося, то це ще гірше?

– І від заморожування воно не стає гіршим. Просто у таких випадках ви не знаєте: один раз воно заморожувалося, чи декілька. Якщо декілька – існує загроза проникнення у м’ясо небажаних мікроорганізмів під час його відтаювання. Щоб взнати, один раз (чи декілька) м’ясо заморожувалося – придивіться: сніжинки на м’ясі є свідченням його неодноразового заморожування і розморожування. 

– Але ж давайте повернімося до ринків – там м’ясо наче живе. Як за кольором розрізнити його свіжість?

– Слід запам’ятати, що кольори свіжих яловичини та свинини – а вони найчастіше реалізуються на так званих колгоспних ринках – мають специфічну відмінність. Колір свіжої свинини – від червоного до темно-бордового. Свіжа ж яловичина має яскравий червоний колір. Що ж до курятини, то її «здоровий» колір – блідо-рожевий, а жир – світло-жовтий. Але є одна спільна ознака, що майже стовідсотково доводить свіжість м’яса – це його пружність... Натисніть на нього пальцем: якщо ямка зникає за лічені секунди – перед вами свіжий продукт. Якщо ні – йдіть далі. Іще щоб я хотів підкреслити: ніколи не соромтеся поцікавитися у продавця сертифікатом на продукцію, що ним реалізується. А коли вибираєте яловичину або свинину, придивіться: чи стоїть на тушці печатка ветеринарної служби.

– Це на базарах м’ясо можна пальцем штрикати. А у магазинах не поштрикаєш – воно за скляним прилавком. А там таке хитре підсвічування, що й тухлятина апетитно виглядає...

– Тут ви вправі попросити продавця дістати продукт, що вас зацікавив, і розгледіти його у денному світлі. Якщо його кольори не змінилися – купуйте. Але все таки не забудьте попросити чек. Між іншим, чек ви вправі вимагати і на санкціонованих ринках… Річ у тім, що існує чимало способів «омолодження» простроченого м’яса. Як то – його оброблення у хлорному та марганцевому розчинах: і запах несвіжий відбиває, і колір товарний надає. Тому детально «вивчити» м’ясо стає можливим лише у домашніх умовах. Найпростіший спосіб: розпечіть на вогні голку (або вилку) і встроміть у тушку, навіть, якщо вона заморожена. Потримайте так кілька секунд, потім витягніть і понюхайте кінчик: якщо запахло таким собі шашличком – м’ясо свіже. Якщо потягло смородом – несіть його туди, де купували. І товарний чек буде вам у нагоді. 

Розмову вів
Віталій Асауленко
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!