» » Світловодська громада вийшла ще раз проти захмарного комірного

Світловодська громада вийшла ще раз проти захмарного комірного


Людей, у порівнянні з 10 січня, було трішки більше. Хоча мороз був ще той. Цього разу всі підписували спільне звернення до Президента й Кабміну

Якщо 10 січня близько півсотні світловодців, відгукнувшись на «фейсбучний» заклик спільно з усією Україною зібратись на своїх площах і майданах на протест супроти нестримного підвищення тарифів на комірне, просто послухали свого міського голову Андрія Маліцького як  біля ялинки, так і у його кабінеті, то, зібравшись 17 січня, вони почали діяти. 

І їх було вже побільше, аніж 10-го. І представники від влади – міський голова, депутат обласної ради Михайло Литвиненко, депутати міськради – були. І голова ГО «Легіон», яка власне й закликала людей на мітинг, Євгеній Сікорський теж був... Їхня присутність обнадіювала пересічних мітингарів, що вони не поодинокі у боротьбі з комунальними монстрами. Так, зокрема, Литвиненко повідомив присутніх, що фракція ОПЗЖ в обласній раді, до якої він належить, ініціювала звернення облради до президента України, Кабміну і так далі щодо недопущення підвищення комунальних тарифів. Відтак є сподівання на те, що уся облрада на своїй найближчій сесії 26 січня підтримає це звернення. 

Натомість Маліцький розповів народові про основні напрямки протидії міської влади тарифному свавіллю. Ця протидія полягає у невтомних звертаннях до високих органів влади в Україні, які у єдиному потоці з усіх регіонів, таки мають змусити столицю зважити на народні обурення і стогін. 

Ближче до завершення мітингу депутат міськради Мирослав Івасюк (ОПЗЖ) зачитав звернення депутатів міськради до Президента й Кабміну з вимогою не допустити зростання усіх без виключення комунальних тарифів. А тим більше зараз – коли лютує пандемія. 

Саме це звернення й було запропоновано підписати усім присутнім, а вони охоче  зголосилися: хто не змерз – підписували на капоті автівки Івасюка, хто змерз не дуже – могли це зробити у фойє «білого дому», а тих, хто дуже – Маліцький люб’язно запросив до свого кабінету. І люди всюди своїми підписами засвідчували свої обурення й рішучість. 
[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
«Зухвалі» - другий рік поспіль чемпіони області з волейболу!
Півфінал Чемпіонату України з баскетболу – у Світловодську!
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Мультiмедиа
Зимова риболовля – ось чим займалися справжні чоловіки у вихідні дні
Пам’ятаємо видатного земляка Вадима Бойка…
«Кременчуцька ГЕС демонструє стабільність і розвиток» – Андрій Назаренко
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького