» » Представники Світловодської громади – проти комунального зашморгу

Представники Світловодської громади – проти комунального зашморгу


Обурювалися на площі біля ялинки та у кабінеті міського голови. А ще там була можливість малювати чорним маркером на білій дошці. Народ слухав і схвально кивав головами...

Хтось із місцевих активістів розмістив у Фейсбуці інформацію  про протести у різних містах Україні проти підвищення комунальних тарифів. Світловодці не пасли задніх, але чомусь провести оці антитарифні мітинги пропонувалося здійснити тоді, коли всі відпочивали опісля Різдвяних свят – у неділю, 10 січня, о 12-й годині... Тим не менш, світловодський люд, у кількості до півсотні,  зібрався на центральній площі міста. Навіть місцева поліція, як гарант дотримання правопорядку, була біля головної міської ялинки на означену годину. Хоча, за словами одного зі стражів порядку, офіційних звернень до правоохоронних органів щодо забезпечення правопорядку не надходило – діяли вони виключно з власної ініціативи, реагуючи на отой самий фейсбучний репост. 

Нудьгували вони у перші 30-40 хвилин від часу призначення мітингу. І були вони явно не пасіонаріями – без гучних закликів, що підсилювалися мегафоном – щоразу, у розмовах поміж собою, притуляли долоні до лоба аби розгледіти у проміннях напрочуд яскравого цього дня зимового сонечка прибуття ватажка з цим самим мегафоном для промов… Аж ось, тривожне очікування справдилося – до людей, разом із найближчими своїми соратниками явився міський голова Андрій Маліцький

... Стосовно тарифів на електрику і газ, то це, повідав народові градоначальник, – підступ олігархів, які володіють українськими ресурсами. І боротися з ними є сенс лишень у загальнодержавній масовості. А от стосовно тарифів на воду й тепло, які не вельми залежать від двох перших складників, то тут успіх залежить безпосередньо від міської громади.

Тепло... Успіх боротьби з монополістом на ринку централізованого опалення у Світловодську, СП ТОВ «Світловодськпобут», за словами градоначальника, полягає у кількох чинниках – його (Маліцького) входження, як представника співзасновника (Світловодської міської ради) до складу учасників зборів: аби забезпечити повернення до власності територіальної громади 50-ти відсотків статутного фонду цього підприємства, яка, за керуванням містом Валентином Козярчуком, відійшла до «Побуту»; переведення бюджетних установ міста на незалежні від нього («Побуту») джерела опалення; пошук шляхів позбутися залежності від «Побуту» і багатоквартирним будинкам... Життєдіяльність цього підприємства, заявив Маліцький, живиться його власником лишень задля гарантування банківських кредитів на розбудову на полях сіл колишнього Світловодського району (а нині – Світловодської міської територіальної громади та Великоандрусівської сільської територіальної громади) сонячних електростанцій.  

Вода... Міською владою на обласному рівні пробивається процес повернення міського міськводоканалу, який від колапсу у середині нульових, а відтак, від повного зневоднення Світловодська (через що, навіть, місцева адмінбудівля на Героїв України,14 і досі перебуває у банківській заставі) врятувало його приєднання до обласного водогону «Дніпро-Кіровоград», до комунальної власності міста... А якщо у Кропивницькому цьому шляхетному поступові міського очільника чинитиметься спротив – один із китайських інвесторів згоден залюбки розбудувати в межах яхт-клубу «Кристал» альтернативний водогін, повідав народові голова. 

... Аби більш детально ознайомити із своїми задумками, Андрій Маліцький погукав учасників мітингу до свого кабінету, де, у більш комфортних умовах, продовжив свою розповідь. А ще там була можливість малювати чорним маркером на білій дошці. Народ слухав і схвально кивав головами. Після чого погодився на його пропозицію схвалити колективне звернення від місцевої влади та мешканців, яке у найближчий час буде розглянуте на сесії та направлено до голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка, Президента України Володимира Зеленского та до Верховної Ради України. І тільки так! 
[img]

[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
«Зухвалі» - другий рік поспіль чемпіони області з волейболу!
Півфінал Чемпіонату України з баскетболу – у Світловодську!
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Мультiмедиа
Зимова риболовля – ось чим займалися справжні чоловіки у вихідні дні
Пам’ятаємо видатного земляка Вадима Бойка…
«Кременчуцька ГЕС демонструє стабільність і розвиток» – Андрій Назаренко
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького