» » Не тільки кнутом користується міська влада, а й пряники роздає

Не тільки кнутом користується міська влада, а й пряники роздає


Звернення до Верховної ради, кошти на розробку стратегії розвитку громади, заступник міського голови з питань ЖКГ пішов, Сапянов прийшов і скандалив – це з найцікавішого, що відбувалося на 13-й сесії Світловодської міської ради у вівторок, 25 травня.

Майже стовідсоткова присутність і одностайність стали нормою цієї, восьмої каденції міськради. 

Аж 30 депутатів взяли участь у пленарному засіданні сесії і дружно ухвалювали одне рішення за іншим. Зокрема, затвердили текст звернення до Верховної Ради, Уряду, обласних керівників щодо нових розрахунків за газ. З травня цього року нововведення: наш (чи не наш?) теплопостачальник – СП ТОВ «Світловодськпобут» повинен платити за газ до того, тобто робити передоплату. А звідки ж він візьме гроші? Треба повернутися до правил, які існували до цього: – використав газ, а потім заплатив. Вплине на державних мужів звернення місцевих депутатів, чи ні, побачимо пізніше, але наші обранці тепер можуть спати спокійно: зробили усе, що могли. 

Далі – ділили гроші і не без скандалу. Здається, ніхто не заперечував, що стратегію розвитку території громади на 10 років розробити треба. Тоді ж будемо знати, куди ми рухаємося! Гроші виділили. 

День міста святкувати треба? Звісно. І на ці заходи виділили певну суму. З приймальним відділенням ЦРЛ є проблеми, грошей не вистачає на обладнання, теж знайшли їх у міському бюджеті. Хотіли виділити 150 тис. грн на Бульварний узвіз, точніше, на розробку концепції – як без проблем і перешкод спуститися до Набережної. Аж тут своє слово сказав Юрій Сапянов. Чому саме колишній секретар міськради вирішив втрутитися у хід обговорення важливого питання? А тому, що саме він започаткував роботи з облаштування спуску. Без проєкту. Так, як він вважав за потрібне. І просунувся у своєму будівництві дуже далеко. Дерева з кущами повирубував, пам’ятну брилу на згадку про затоплені села під час створення рукотворного Кременчуцького моря встановив, 150 дерев посадив, пішохідну доріжку завершує будувати, залишилося яр засипати… І що ж тепер? Усе прибрати і заплатити шалені гроші за нову концепцію? «Ні в якому разі!» – вирішив Сапянов і показав новим народним обранцям, як треба відстоювати власні ідеї. На диво спрацювало! Заплановані на «концепцію» гроші пішли на ремонт міського стадіону. Рішення ще не підписане, але батьки юних футболістів у соціальних мережах вже дякують міській владі.  

Задовго до сесії Артем Федоров, який зробив карколомну кар’єру, пересівши зі стільця водія маршрутки у крісло заступника міського голови з питань ЖКГ, архітектури і містобудування, звільнився з посади «за сімейними обставинами». З якою метою його позбавляли повноважень на сесії, незрозуміло. А якщо б ні, то він залишався б на посаді чи членом виконкому? Звичайно, ні. Хіба що треба було СЕСІЙНО покласти обов’язки на Василя Кореняка, першого заступника міського голови, напевне, щоб відчував відповідальність, а звільнений Володимир Шаповал, який має великі шанси повернутися на посаду через суд, розумів, що місце зайняте. Така собі гра…

Ну і про «пряники». Не тільки кнутом користується міська влада, а й пряники роздає деяким заслуженим людям. Відзнаки «За заслуги перед Світловодщиною» у День міста отримають ветерани праці Олесь Неділя (І ст.), Віталій Мєльохін  (ІІІ ст.) та генеральний директор групи компаній ТОВ «Дніпроенергобудпром» Михайло Литвиненко (ІІІ ст.). Таке рішення ухвалили депутати насамкінець. Вітаємо нагороджених з визнанням! 
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!