» » Василь Кучугура – староста Озер, Талової Балки та Олексіївки

Василь Кучугура – староста Озер, Талової Балки та Олексіївки


Його затвердили рішенням чотирнадцятої сесії Світловодської міської ради 22 червня. Водночас  визнали таким, що втратило чинність, рішення від 20 січня про затвердження на цю посаду Віталія Федоруса. Без пояснення причин. 

Василь Іванович Кучугура – житель села Миронівки. Йому 52 роки.  Бенефеціар і один з власників  фермерського господарства "ГРААЛЬ", що зареєстроване у селі Микільському. Серед власників також значаться дружина та сини. Основним видом діяльності господарства є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Директором ФГ є дружина Василя Івановича – Кучугура Тетяна Олександрівна

За інсайдерською інформацією, його син Володимир Кучугура – зять відомого Озерського фермера Олександра Швеця, з яким у Віталія Федоруса – давній конфлікт з приводу земельних питань. Є припущення, що саме  цей факт і став вирішальним щодо відміни рішення про призначення останнього старостою сіл. Немає незручного посадовця – немає і конфлікту! 

Нагадаємо, що рішення про призначення старост сіл міською радою розглядалося 20 січня, тобто майже через 3 місяці після виборів. Новообрана влада пояснювала таке зволікання необхідністю вивчення кандидатур на посади, бо ж треба, щоб людина користувалася авторитетом у жителів територій. Вирішили, що у селах Озера, Талова Балка та Олексіївка старостою буде Віталій Федорус, колишній Озерський сільський голова, депутат міськради; у Миронівці – колишній Миронівський сільський голова Анатолій Фещенко; у Павлівці та  Вільному – Володимир Мусієнко, колишній директор дитячо-юнацької спортивної школи Світловодського району; у селищі Власівці – Любов Жарікова, землевпорядниця, депутатка міської ради (після цього рішення вона склала депутатські повноваження). 

Під час затвердження старост Віталій Федорус на сесії не був, бо тяжко захворів на вірусну пневмонію, з приводу чого перебував на лікарняному з 6 січня до 12 березня. У день виписки, з лікарняним у руках, він звернувся до міського голови із заявою: прошу прийняти мене на посаду старости… Відповіді до цього часу не дочекався, хоча й кілька разів звертався безпосередньо до Андрія Маліцького. Аж тут «свіже» рішення міськради – призначити Василя Кучугуру…

Що буде робити далі Віталій Федорус, поцікавилися ми у досвідченого і авторитетного на території службовця органу місцевого самоврядування у відставці. «Поки що перебуваю на обліку у центрі зайнятості, отримую допомогу по безробіттю. Про те, що гроші вирішують усе, чув, але ніколи не думав, що так протизаконно може вчинити міська влада. Тепер у мене на першому плані – здоров’я,  далі – побачимо. Колишні колеги підтримують, кажуть, що мені повезло не вскочити у халепу. Я з ними згоден. Нехай попрацює інша людина і покаже, як треба турбуватися про жителів Озер, Олексіївки і Талової Балки. Народ оцінить, я упевнений». 

Щодо законності чи протизаконності рішення говорити не будемо. Юристам видніше. Напевне, 17 депутатів: Атамась В.М., Бакуменко М.А., Зосименко О.Ю., Івасюк М.Я., Коломієць О.Д., Кукса А.В., Медяник Д.О., Ода О.Ю., Пазіненко С.Ф., Похілов В.О., Русавська А.А., Самоляк В.А., Сідненко В.Ю., Тетяниченко В.А., Чорний В.А., Чугуєв Д.С., Ярош К.О. та міський голова Маліцький А.І. були упевнені у своїй правоті. Цікаво, що проти такого рішення не проголосував ніхто! Утрималися – 5:  Булаєнко Ю.М., Домбровський Р.В., Кочеткова Т.І., Піскова Н.В., Покора О.М. Не голосувала одна Жмуріна О.В. Рішення прийнято найменшою кількістю голосів. 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!