» » Моя найкраща в світі сторона, чарівна, неповторна Скельова

Моя найкраща в світі сторона, чарівна, неповторна Скельова


Не зраджуючи традиції, яка була започаткована сільським головою  Сергієм Могильним ще дев’ять років тому, 27 липня  Велика Скельова святкувала День села. У центрі села цього  дня було багатолюдно. Свято зібрало усіх, для кого село є дорогим,   хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості. Тут радо зустрічали гостей, які приїхали з сусідніх сіл: Павлівки, Вільного, Озер, Миронівки, Омельника, з міст Світловодська, Кременчука. Зала Будинку культури ледь уміщала усіх охочих!

Свято розпочали учні сільської школи Леоніла Богошура, Світлана Юріна, Данило Донченко, Софія Тягній поетичними рядками, які присвячувались красивому, квітучому селу, його скромним і працьовитим людям. Вони не звикли до слави, але результатом саме їхньої щоденної праці є те, що село не зникло з карти України, а живе і розквітає.

Чимало добрих слів про односельчан та небайдужих людей, які роблять усе, щоб село процвітало, сказав   сільський голова Сергій Могильний. Він наголосив, що така згуртованість і є тією силою, яка допомагає розбудовувати та розвивати село. За активну участь у житті громади та з нагоди відзначення Дня села від виконавчого комітету, депутатів сільської ради Сергій Оникійович вручив подяки народному депутату України Олесю Довгому, голові районної ради Роману Домбровському, обласному депутату Володимиру Кириченку, районним депутатам Олегу Медянику та Тетяні Адактуєвій.  Відзначили також Валерія Шевченка,  Володимира Гонця, Олександра Панченка, Івана Хрієнка,  Віктора Бурлаку, Олександра Бобика, Олександра Покору, Олександра Яременка, Владислава Петрова, Володимира Петрова, Яну Швець, Олександра Швеця, Наталію Бут, Василя Горобця, Олега Пронічева.

У свою чергу вони привітали скельовчан зі святом, побажали громаді наснаги та розвитку, благополуччя, щастя, завірили, що вони завжди, як і раніше, будуть допомагати у вирішенні нагальних проблем села. Гості свята прийшли на свято з подарунками та вручили їх сільському голові. Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та депутатський корпус обласної ради надіслали вітального листа, якого зі сцени зачитала Світлана Буйлук.

Свято продовжилось врученням подарунків  номінантам.

Першою, в номінації «Найстарший житель» нагороджено Віру Миколаївн Гливу, 1927 року народження. Номінація «Наймолодший житель» дісталась дівчинці Євгенії, яка з’явилась на світ у сім’ї Олени Артеменко та Олександра Філіна. З діамантовим весіллям привітали родину Куленків Івана Петровича та Лідії Василівни. Розу Фаритівну Ханову привітали з ювілейним днем народження. Надія Григорівна Пащенко нагороджена в номінації «Майстер прекрасного». Родина Швеців Віктора Івановича та Людмили Петрівни по праву отримали номінацію «Добрий господар». Миколу Степановича та Віру Констянтинівну  Жиглатих, які не байдужі до квітів, номіновано, як «Найкращих квіткарів». У номінації «За багаторічну сумлінну працю» нагороджено ветеринарного лікаря Ларису Василівну Савенко.

Пишаються жителі села та шанобливо ставляться до людей старших за віком, чиї голови вкриті сивиною, руки мозолями, життєва мудрість є повчальною для молодшого покоління. Тож з привітальним словом від старшого покоління  свято продовжили голова ветеранської організації Варвара Нікушкіна, Людмила Шакірова, Ганна Нікітенко. Від імені молоді з вітаннями звернулись Єлизавета Попруга, Максим Сиченко, Алла Бугайченко. Наймолодші жителі села Гливи Надія та Роман, Пахомова Віроніка, Хрієнко Сергій, Артеменко Аріна, Демидчук Ангеліна,  Левченко Степан, Камінські Дмитро та Артем, вихованці дитячого садочка «Сонечко» теж привітали  присутніх зі святом і розповіли про те, ким вони мріють стати, щоб прославити рідне село. За традицією до меморіального комплексу загиблим у другій світовій війні односельчанам поклали квіти представники усіх поколінь Варвара Нікушкіна, Ангеліна Демидчук, Алла Бугайченко.

Свято продовжилося концертом гурту «Крутий заміс» з міста Чигирин, які виконали авторські пісні у стилі козацький фольк-рок. 
Усі охочі фотографувалися у трьох фотозонах, які було створено у фоє сільського Будинку культури Надією Скринько та Світланою Буйлук. У сільській бібліотеці можна було ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Село моє – моя колиска», яка буде діяти до 16 серпня. На шкільному стадіоні  сільську дітвору чекав приємний сюрприз прогулянка на конях від приватного підприємця Сергія Павленка.

Жителів та гостей свята частували смачними стравами, які приготували вмілі господині: Наталія Донченко, Надія Глива, Світлана Гонець, Валентина Кириченко, Світлана Буйлук, Надія Скринько, Людмила Крайник, Вікторія Богошура, а також сирною продукцією від Олега Медяника. А потім до півночі були танці під запальну, гучну живу музику. 

Надія Скринько, завідувачка
сільської бібліотекои,
Наталія Піскова (фото)
[img]






















[/img]
Новини партнерів
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Юні світловодські футболістки показали хороший результат
Перший тур Чемпіонату України збаскетболу - у Світловодську
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!