» » «Працюємо важко, але сидіти перед телевізором ще важче…» — волонтерка Тетяна Кравчук

«Працюємо важко, але сидіти перед телевізором ще важче…» — волонтерка Тетяна Кравчук


Ревівська громада ще задовго до війни довела, що вона найбільш організована у місті і задля спільної доброї справи готова без вагань віддавати свій час і вміння. Допомога військовим та вимушеним переселенцям згуртувала її ще міцніше.

У приміщенні, яке звільнилося, ці жінки і раніше збиралися, а тепер невтомно працюють щодня, крім неділі, з 9-ї ранку і до пізнього вечора, дозволяючи собі лише коротку перерву з 13:00 до 14:00. 

«Нас тут 30 пенсіонерів, — розповідає керівниця цього волонтерського осередку Тетяна Володимирівна Кравчук. — Спочатку ми збирали одяг, продукти харчування для переселенців. Потім взялися шити маскувальні сітки, нижню білизну, подушки, готувати тушонку і консерви для наших бійців на передову. Передавали все це через волонтерку Наталію Бут, відвозили їй в офіс на вулицю Грушевського, а тепер вирішили, що будемо робити це самостійно. До нас днями приїде волонтер, який і доставить усе, що ми приготували, нашим захисникам на фронт. На посилках так і будемо позначати: «Від Ревівської громади».


Тетяна Кравчук розповідає, що у їхньої волонтерської групи чимало добровільних помічників. Серед них називає Володимира Петрова, Любов Спільник, магазини. Жінка щиро дякує своїм волонтеркам, каже, деяким важко навіть ходити без ціпка («палички»), але вони щодня важко працюють, бо ж сидіти перед телевізором, переглядаючи страшні новини ще важче.

«Тут ми молимося, співаємо, плачемо, працюємо і твердо віримо, що перемога буде за нами…» — закінчує свою коротку розповідь волонтерка.


Для тих, кого ця інформація зачепила, надаємо контактний телефон: 097 994 44 75. Уточнюйте потреби, допомагайте, приєднуйтеся до групи активних жінок.
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Богдан Дроздов

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)