» » «Залишаюся на Світловодщині!» – Сергій Твердовський

«Залишаюся на Світловодщині!» – Сергій Твердовський


Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 9 липня голову Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського, у числі 10 голів РДА Кіровоградщини, звільнено з посади через закінчення строку повноважень Президента України. На той момент Сергій Твердовський  перебував у відпустці, а по її закінченню підписав своє розпорядження про звільнення з 1 серпня. 29 липня він провів підсумкову прес-конференцію, щоб зробити заяву для громади Світловодщини і відповісти на запитання журналістів. 

Насамперед Сергій Твердовський подякував усім без винятку радам території, сільським головам, керівникам підприємств, підприємцям, громадським організаціям за плідну співпрацю впродовж чотирьох років перебування його на посаді голови РДА. 

«Зроблено дуже багато, на мій погляд, – підкреслив Сергій Твердовський. – У галузі освіти і спорту – це капітальні ремонти у школах, дитсадках, створення дитячо-юнацької спортивної школи, облаштування міні-футбольного поля зі штучним покриттям у Григорівці, створення секції вітрильного спорту. У медичній галузі теж чималі здобутки: побудовано нову медичну амбулаторію у Великій Скельовій; закуплено новий автомобіль для цього медзакладу; чекаємо на поставку ще двох автомобілів для сільської медицини; оновлено медичне обладнання. Район стабільно перебуває у десятці кращих в області за соціально-економічними показниками. Зокрема, суттєво збільшився дохід на душу населення. У галузі культури і туризму теж чимало зроблено: започатковано мистецькі заходи і фестивалі, розроблено програму розвитку туризму, просуванню якої, на жаль, заважає незадовільний стан доріг. У соціальній сфері створено кілька проектів, яких немає в інших районах: щомісячні доплати у розмірі 50% від посадового окладу молодим вчителям, безкоштовний проїзд для них по району, разові виплати призовникам на контрактну службу по 5 тис грн, виплати звільненим військовослужбовцям по 1,5 тис. грн, доплати 90-річним і старше пенсіонерам тощо».

Що важливого відбулося за 4 роки у його житті? Відповідаючи на це запитання, Сергій Твердовський сказав: 

«Я познайомився зі Світловодщиною, перейнявся її проблемами, знайшов багато друзів, придбав великий управлінський досвід. Розумію, що потрібно місту і району, знаю як цього досягти, тому не буду залишати Світловодщину, а буду працювати на її розвиток спочатку на громадських засадах. У перспективі бачу себе у її виконавчій владі».

Розмірковуючи про подальшу долю Світловодського району, об’єднання громад, голова РДА висловив свою принципову позицію – тільки об’єднавши в одну громаду місто, район і селище Власівку, можна говорити про перспективу розвитку. Ідею створення трьох районів на Кіровоградщині, яку висуває Міністр регіонального розвитку Генадій Зубко, Сергій Твердовський теж не відкидає, адже у такому разі скоротиться надвеликий управлінський персонал. Наприклад, на 8 тисяч населення у Світловодському районі, створено 10 сільських рад, РДА, райраду, на утримання яких витрачається близько 7 млн грн. Не краща ситуація і в Онуфріївці, де мешкає 18 тис. громадян. На думку Сергія Твердовського треба створювати район з показником у 80-100 тис. населення. 

«Укрупнювати райони треба, щоб більше коштів йшло на розвиток території», – вважає голова РДА.

Чи має Сергій Твердовський конкретні пропозиції щодо працевлаштування? На це запитання він відповів з посмішкою: 

«Я звільнюся, трохи відпочину, а потім вам розповім про мою майбутню роботу!»
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Водохреща у яхт-клубі «Кристал» – цьогоріч як у справжньому Йордані
Жити в кайф закликав глядачів молодіжний гурт "Yin Yang"
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували