» » Ну що ж, нарешті маски скинуті, панове! Або як 18 «обраних» лицемірів секретаря знімали

Ну що ж, нарешті маски скинуті, панове! Або як 18 «обраних» лицемірів секретаря знімали


Мабуть, не всім цікава політична кухня сьогодення в нашому місті, але депутати, керівництво району та області, та всі зацікавлені особи, точно знають, що ключова фігура в Світловодській міській раді – це секретар Тетяниченко Віталій. І не тільки тому, що секретар виконує обов’язки міського голови у разі припинення його повноважень, але й тому, що він також, маючи досвід, допомагає в роботі юридичного та економічного напрямків міської ради.


Заощаджені мільйони бюджетних коштів та продовжується активна робота з поповнення дохідної частину бюджету, завдяки чому влада має змогу забезпечити потреби громади всім необхідним під час війни. Ну і це, звісно, не всім подобається, тому що політика – це, перш за все, боротьба за владу!

І ось 25 жовтня, рівно через два роки з дня місцевих виборів, неймовірними зусиллями ображені депутати спромоглися, все ж таки набрати мінімальну більшість, щоб ввести смуту в стабільну діяльність міської влади. Всі ці балачки про необхідність зібрання чергової сесії для ретельного розгляду питань порядку денного, виявилися, як і очікувалось, звичайною профанацією. Як показала сесія, питання цікавило тільки одне – зняти секретаря міської ради, все інше значення немає. За земельні питання, які наповнюють місцевий бюджет і давали б щомісячні надходження більше 300 тис.грн., чомусь, не голосували, натомість в пояснювальній записці до проєкту рішення про зняття секретаря зазначено: «задля економії бюджетних коштів» (у вигляді заробітної плати у розмірі 20 тис.грн.)

І на останок, за ці два роки діяльності міської ради, звісно, накопичилась купка ображених депутатів, тому що, когось звільнили з роботи, а когось не взяли на роботу, хтось буде звільнений, а хтось судився і кошти не отримав, дехто ділянку не отримав або підряд на роботи, у когось особиста образа за нездійсненні амбіції і так далі, тобто тільки особисті претензії, прикриваючись, як зазвичай «захистом інтересів громади».

І на останок, стосовно маніпуляцій, щодо звинувачень секретаря міської ради у порушенні вимог закону!Відповідно до Постанови Кропивницького апеляційного суду від 22.06.2022 року секретаря Світловодської міської ради Тетяниченко В.А. було визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, передбаченогоч.2 ст.172-4 КУпАП, провадження закрито, до адміністративної відповідальності не притягнуто. Підстави для припинення повноважень секретаря міської ради відсутні!
Даємо визначення ч.2 ст.172-4 КУпАП: «Порушення особою встановлених законом обмежень, щодо входження до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, чи наглядової ради підприємства або організації».

Згідно із ч. 1 ст. 1 Закону України "Про запобігання корупції", правопорушення, пов'язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені Законом вимоги, заборони та обмеження. Встановлені обмеження закону були виконані! Але зацікавлені особи все ще намагаються видавати бажане за дійсне!

Віталій Тетяниченко, секретар Світловодської міської ради

Фото Богдана Дроздова. Більше фото тут: https://svetlovodsk.com.ua/14338-tetyanychenko.html
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!