» » Чергову сесію Світловодської міськради не закрили, але одне з рішень «заветували»

Чергову сесію Світловодської міськради не закрили, але одне з рішень «заветували»

10 листопада на пленарне засідання, напевне, 35 чергової сесії міської ради у сесійній залі зібралося менше половини народних обранців - 14 депутатів з 34-ох обраних та міський голова. Зрозуміло, що через відсутність кворуму засідання навіть не відкрили, але, як завжди буває у таких випадках, присутні поговорили, записали розмови на відео, виклали на офіційному сайті громади.

Суть розмов – звинувачення колег-депутатів, які самі наполягали на проведенні саме чергової сесії з попереднім розглядом усіх питань порядку денного постійними депутатськими комісіями, у безвідповідальності. Одним словом, обурилися! 

Що ж відбувається? Чому більшість депутатів, які, нагадаємо, достроково припинили повноваження секретаря міської ради Віталія Тетяниченка ще 25 жовтня, не прагнуть закрити сесію, щоб насамперед добитися підписання цього рішення міським головою?

З пропозицією відповісти на ці запитання ми звернулися народних обранців.Ось коментар одного з депутатів Юрія Новака, юриста за фахом:

«Міський голова Андрій Маліцький грубо порушив Регламент роботи міської ради і Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні. 25 жовтня міська рада ухвалила рішення «Про дострокове припинення повноважень секретаря Світловодської міської ради Тетяниченка В.А.», але сесія не була закрита, тож підписувати його, чи ні – питання не стояло. Рішення підписуються лише після закриття сесії.

Не зважаючи на цю норму, міський голова 28 жовтня видав розпорядження №155-р «Про зупинення рішення сесії Світловодської міської ради від 25.10.2022 № 1662 «Про дострокове припинення повноважень секретаря Світловодської міської ради Тетяниченка В.А.». У розпорядженні також йдеться про скликання у двотижневий строк позачергової сесії міськради та винесення на повторний розгляд названого рішення. Слід зазначити, що це розпорядження розміщено на офіційному сайті   громади лише 8 листопада. 

Цього ж  дня на сайті громади оприлюднене розпорядження №38 «Про скликання тридцять шостої позачергової сесії міської ради восьмого скликання», пленарне засідання якої має відбутися 11 листопада о 10:00. На порядок денний міський голова виносить  одне питання: «Про повторний розгляд рішення «Про дострокове припинення повноважень секретаря Світловодської міської ради Тетяниченка В.А.»
Я особисто ще 1 листопада звертався до міського голови із заявою про надання копії розпорядження про дату і час продовження 35-ї чергової сесії міськради з метою забезпечення явки, адже чимало депутатів працюють за основним місцем роботи. До цього часу відповіді не отримав. 

Колеги зверталися з проханням надати завірену копію розпорядження про зупинення рішення про дострокове припинення повноважень секретаря, теж нічого не отримали. Це й не дивно, адже воно не ґрунтується на жодній букві закону. 

Отже, я і мої колеги чекаємо розпорядження про продовження 35-ї чергової сесії міськради і повідомлення (за 3 дні!) про час проведення пленарного засідання. Прийдемо і розглянемо усі важливі питання для наших виборців, про яких ми піклуємося не менше, ніж Маліцький з Тетяниченком».  

[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!