» » День знань у школі № 3 – динамічно, нестандартно, цікаво!
Всі новини

День знань у школі № 3 – динамічно, нестандартно, цікаво!


Другого вересня майже 550 учнів з 20 класів школи №3 вишикувалися на майданчику біля центрального входу. Серед них – 62 першокласники, 28 випускників. Настала урочиста мить відкриття Дня знань. Директор школи Ірина Яблуновська привітала учнів, батьків, педагогічний колектив. Творчі діти показали свої таланти і кожен клас окремо запросили до школи на урок «Діти єднають країну». Швидко і без зайвого пафосу.

Нам пощастило побувати у 5-Б класі. Класний керівник Ірина Мельник провела дуже змістовний урок. Відчувається досвід і вміння спілкуватися з дітьми. Вона працює вже 15 років, минулого навчального року випустила у доросле життя 11-Б. Радіє з того, що діти не втомилися на «лінійці», ідуть на контакт, беруть участь у інтерактивних іграх, складають мапу України зі шматочків – областей, тобто єднають країну. «Добре, що сьогодні лише цей урок, діти мають змогу легко увійти у ритм шкільного життя», – розмірковує педагог. 

Чи задоволена директор школи першим днем нового навчального року? З таким запитанням ми звернулися до Ірини Яблуновської. Ось що вона нам розповіла: «Так, задоволена. Звісно, ми отримали рекомендації щодо формату Дня знань, але ми добре розуміємо, що виховна робота починається з першого святкового дня – першого дзвоника, першого уроку, перших вражень учнів та їхніх батьків, і тому зробили усе можливе разом з активними батьками (щиро дякую їм за допомогу), щоб ці враження були позитивними». 

Відповідаючи на запитання про результати ЗНО, Ірина Олексіївна розповіла, що спеціалізована загальноосвітня школа №3 займає почесне третє місце серед шкіл області, а це свідчить про високий фаховий рівень педагогічного колективу школи. Щороку випускники школи стають студентами найпрестижніших вищих навчальних закладів України та Європи. 

Для того щоб зацікавити учнів, школа бере участь у багатьох цікавих проектах: Etwining, Healthy Schools, SEELearning, Кліматичні краплі, Компола, miniEdCamp (це нестандартний спосіб підвищення кваліфікації вчителів), про які ми обов’язково  розкажемо пізніше. «Ми агенти змін!» – впевнена керівник закладу. 

Андрій Цьома (фото)
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!