» » Батько вбив сина у Миронівці Світловодського району

Батько вбив сина у Миронівці Світловодського району


Односельці впевнені, що сварка між батьком і сином, що призвела до вбивства останнього, відбулася через гроші, які батько привіз із Вірменії, отримавши спадщину…

У понеділок, 16 вересня, близько 12:15 житель села Миронівки Жорик Г. примчав до сільської ради і звернувся до працівників з проханням: 

«Викликайте поліцію, син Карен б’ється…». 

Поліцію викликали. Правоохоронці приїхали, поговорили, попередили дебошира і поїхали. А близько 17-ої батько вбив сина. Після чого вийшов на дорогу, зупинив машину односельця, попросив підкинути до Світловодська, той не відмовив, бо ж не знав, що з пасажиром сталося до того. Куди зник Жорик Г. далі – невідомо. Його розшукує поліція.

Жителі села Миронівки давно знають сім’ю, у якій сталося це лихо. Понад 30 років тому Жорик Г. приїхав сюди працювати будівельником, згодом перевіз дружину і трьох дітей – двох доньок і сина. Дружину часто бив, син маму захищав…  Коли сину  було трохи за 20, він скоїв тяжкий злочин – вбивство, сів за грати. Років 10 тому повернувся з тюрми, у селі не працював, деякий час захоплювався виготовленням ікон з битого скла. Кажуть, дуже гарно у нього виходило… Роботу шукав поза межами села –  то шашлики смажив, то охоронцем працював. 

Цього разу приїхав до мами, батько був у Вірменії, а коли той повернувся, сварилися через гроші, бо начебто син трохи взяв у батька, не питаючи дозволу. А ще незадовго до трагедії батько вкотре побив маму… Тобто причин для неприязних стосунків було чимало, але щоб взятися за шворінь – такого односельці не очікували навіть від не зовсім врівноваженого Жорика. 

Саме цей предмет (металевий прут, за допомогою якого можна припнути худобу) ймовірно і став знаряддям вбивства. Наразі поліція це з’ясовує, бо знайшли закривавлений шворінь неподалік… 

Жорику – 65 років, Карену було лише 43… 

Сумно через край… 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям