» » Альфреду Йосиповичу Шамало – 85!

Альфреду Йосиповичу Шамало – 85!


Редакція газети «Світловодськ вечірній» щиро і сердечно вітає колегу  – фотокореспондента кількох газет з майже 30-річним стажем Альфреда Йосиповича Шамало з поважним ювілеєм! 

Альфред Шамало народився у далекому 1937 році. Із задоволенням пригадує, як 1963 року працював черговим енергетиком на Кременчуцькій ГЕС, захоплювався фотографією, мав численні напрацювання у цій сфері і його просто з прохідної ГЕС забрали на роботу до редакції газети «Наддніпрянська правда». 27 років він працював фотокореспондентом місцевої газети, а паралельно ще й позаштатним фотокореспондентом обласної – «Кіровоградська правда». Приємні спогади про цей «золотий» час у Альфреда Йосиповича пов’язані з колегою Володимиром Тумаковим.

«Було багато цікавої роботи, зустрічей з неординарними людьми, але я знаходив час і для занять з дітьми та дорослими у фотостудії, яку вів тоді у міському Палаці культури. Вадим Бойко – наш знаменитий земляк, тоді ще школяр, навчався у мене 5 років, я йому давав рекомендацію на журфак Київського університету ім. Т.Г.Шевченка», –  пригадує Альфред Шамало. 


Був ще один період в його житті, коли він вирішив опанувати професію плавильника на Заводі чистих металів. Опанував і навіть досяг певних успіхів, про які теж згадує з приємністю. 

Своє 85-річчя Альфред Йосипович Шамало зустрів 10 грудня у колі рідних людей. Сьогодні завітав до редакції улюбленої газети «Світловодськ вечірній», читачем і передплатником якої є вже 30 років, поділився своїми думками.

Бажаємо шановному колезі міцного здоров’я, активного довголіття, невичерпної енергії і оптимізму!

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!