» » Гроші на газ у Світловодську шукали за зачиненими дверима…
Всі новини

Гроші на газ у Світловодську шукали за зачиненими дверима…


Вчора, 7 листопада, попри доволі довгий стіл у кабінеті першої заступниці міського голови Олени Балюк, учасникам наради було затісно. Деякі з них розсілися на стільцях уздовж стіни…

Ще б пак, окрім гостей з Кропивницького – першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка, начальників обласних департаментів (фінансового та ЖКГ) Сергія Шеремета та Ольги Довжук відповідно, тут були також секретар міськради Юрій Сапянов,  розпорядники бюджетних коштів, та верхівка СП ТОВ «Світловодськпобут». 

Нарада – і це очевидно –  була присвячена пошуку авансу у розмірі 14,4 млн грн, який треба перерахувати на спеціальний рахунок СП ТОВ «Світловодськпобут» (всі інші рахунки, як і майно підприємства, заарештовані) для сплати НАК «Нафтогаз України». Начебто, тільки після оплати цієї суми монополіст - теплопостачальник може отримати номінацію на газ. І тоді централізоване опалення з’явиться у квартирах жителів Світловодська –  чи не єдиного на всю Україну міста, де опалювальний сезон на сьогодні так і не розпочався.

Розмовляли майже пошепки. Коваленко перерахував усіх, хто зголосився авансувати гроші за майбутнє тепло. Врешті з’ясувалося, що до жаданої суми не вистачає 3,9 млн грн та були перелічені структури, керівники яких відмовляються від складчини. І тоді, вибачаючись, Коваленко попросив присутніх на зсіданні представників ЗМІ тимчасово згорнути свою роботу у кабінеті. Зрозуміло, що тиснути на незгодних у присутності журналістів не зовсім зручно. 

Як вдалося нам з’ясувати з поінформованих джерел, засідання тривало ще майже дві години. 3,9 мільйонів «відкопати» так і не вдалося. Зате були підготовлені кілька проектів рішень, які мають розглянути сьогодні, 8 листопада, депутати міської ради, якщо зберуться у сесійній залі, щоб продовжити сімдесят четверту позачергову сесію, що розпочалася 5 листопада.   

Віталій Асауленко
[img]
[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Мультiмедиа
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджає: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"