» » Тепла не буде! Поки що…

Тепла не буде! Поки що…


Продовження позачергової сесії Світловодської міськради не сталося… Схоже, коли «централізовані теплоспоживачі» обуряться, то протести «індивідуальників» скидатимуться на безневинні дитячі пустощі.

74-та позачергова сесія Світловодської міськради, яка розпочалася 5 листопада та нікчемно обірвалася того ж дня, мала би мати своє продовження 8 листопада. Та не сталося – не набрався кворум.

 За день до цього до Світловодська приїздив перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко разом головними обласними фінансистом і комунальником Сергієм Шереметом і Ольгою Довжук відповідно. Мета – разом із керівництвом міста, СП ТОВ «Світловодськпобут» та розпорядниками бюджетних коштів – наповнити реальними грошима спецрахунок «Світловодськпобуту», за що йому НАК «Нафтогаз України» надасть газову номінацію аби у місті врешті розпочався опалювальний сезон. Ціна питання, нагадаємо, 14,4 млн грн, які мають виділити (у складчину) бюджети різних рівнів. Плюс і сам «Світловодськпобут» зголосився «покласти на бочку» три мільйони… Тоді, на цій нараді, до омріяних 14,4 млн не вистачило 3,9 млн.

Надія покладалася на продовження вищеназваної сесії. Депутатів міської ради для повноцінного засідання було мало. Але цілком достатньо, щоб разом із громадською активісткою (головно, у відстоюванні інтересів індивідуальників) Людмилою Павловською, влаштувати «рознос» доповідачеві, генеральному директорові Сергієві Московському та Юлії Абрамкіній, яка називає себе прес-службою відстороненого міського голови – за те, що щезла он-лайн трансляція, а вона, така-сяка, не повідомила про це зібрання.

Коротше, і ці дві години виявились «коту під хвіст». А між тим люди, що користуються централізованим опалення, тим більше, з наближенням морозів, почали усвідомлювати своє наближення до «точки замерзання». І що зарадити їм ніхто особливо не квапиться. 

… У фойє «білого дому» щось голосно волав вже немолодий чоловік. Голосно волав. Виявилось, 73-річний Володимир Миколайович прийшов вимагати опалення. Централізованого. Ми вирішили записати його на відео. Записали. Але викласти записане не наважились – аж занадто, і це м’яко кажучи, емоційним було його звернення і до влади, і до тепловиків… Страшно уявити, коли його «колеги по нещастю» зберуться разом – протести «індивідуальників» скидатимуться на безневинні дитячі пустощі. 

Віталій Асауленко
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
2 коментар ів
 1. Замерзаючий
  Акція протесту, це звичайно гарна ініціатива.Але, що це дасть?
  Як показало життя, проблема замерзаючих людей чим упирям до одного місця!
  Но прийдуть люди, погаласують і що з того?Хто зверне на нас увагу?
  Прийдемо побалакаємо і нікому це з можновладців не цікаво буде!
  На мою думку краще перекрити дорожній рух на ГЕС та ревівській дамбі!В такому випадку це буде набагато ефективніше.
  От коли буде заблоковано вчасну поставку товарів до супермаркетів, посилок на Нову Пошту, Укрпошту та інших організацій от тоді на нас і звернуть увагу!
  Тож може так і зробимо?
  Бажаючих таке зробити вже ой як багато!
  Все одно вдома холоднеча і робити нема чого.))
 2. par
  В двух городах Львовской области объявили чрезвычайную ситуацию из-за срыва отопительного сезона... при чрезвычайной ситуации можно использовать средства резервного фонда... именно для таких чрезвычайных ситуаций и создается резервный фонд...в соответствии с законом средства частной фирме из резервного фонда любого бюджета можно давать на условиях возвратной помощи... почему в г. Светловодск не объявлена чрезвычайная ситуация ?... мусолят на терках какие то кривые решения, чрезвычайную ситуацию объявлять не хотят...
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)