» » Позачергова сесія міськради знову не відбулася

Позачергова сесія міськради знову не відбулася


Коли обранці кликали секретаря Сапянова на чергову 84 сесію міськради 19 травня – він не з’явився. Коли Сапянов покликав на позачергову 84 сесію 25 травня – не з’явились вже обранці

Таке непорозуміння між секретарем міськради Юрієм Сапяновим і більшістю депутатського корпусу, який пару місяців тому його взагалі позбавив повноважень, позначається навіть на сесійних «класифікаціях». Так, обранці, коли прийшли на 84 сесію 19 травня, «обізвали» її черговою. Але вона не відбулася, бо не лише Сапянова не було – не було й кворуму. Натомість сам Сапянов таку ж саме за нумерацією сесію, яку він скликав на 25 травня – «обізвав» уже позачерговою. Схоже, вони там у різних вимірах живуть. І в той же час той же Сапянов на своїй сторінці і «Фейсбуці» цій сесії привласнив 85-й номер.  

… Спочатку (25-го) у сесійній залі зареєструвалося 6 обранців. За майже годину очікування, щонайменше (для кворуму), ще дванадцятьох, їхня кількість коливалася в межах 10-12. Погомоніли та й розійшлися. 

А що би було, якби таки зібралися й провели? Зокрема, за кілька днів опісля цього  відкрилися би дитячі садочки, які, як і вся країна перебували на карантині. Бо щоби вони відкрилися – потрібне проведення їхньої дезінфекції. А щоби провести дезінфекцію – потрібні дезінфікуючі засоби. А гроші на них-то й мають виділятися на сесіях. А це майже 25 тис грн.

А ще тутешні медики (та й ті ж освітяни) зазнають певних проблем у своїй роботі, бо ж субвенцію, виділену їм із держбюджету на вирішення саме цих проблем, розподіляти мають теж депутати. 222,5 тис – освітянам і 1,3 млн – медикам.

А ще чимало земельних питань, нерозгляд яких призведе до їхнього вирішення, так би мовити, «по умолчанію». А це, ймовірно, потягне за собою різні штрафи та неустойки, які, врешті-решт, ляже на пересічних платників податків. 

Так, коли ж таки депутати разом із Сапяновим зберуться? Очікується, не раніше початку червня.
[img]
[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)