» » Вона була душею компанії…

Вона була душею компанії…


У минулому номері «Вечірки» та на сайті газети було надруковано (розміщено) листа Алли Молчанової під заголовком «З великою повагою і вдячністю вітаємо з ювілеєм улюблену вчительку». Третього  січня авторка листувалася зі мною, а наступного дня  її не стало…

Алла шкодувала, що ми з нею особисто незнайомі, повідомляла, що у нас чимало спільних друзів у фейбуці.  Вона хвилювалася через ймовірні помилки (окуляри «сильні» залишила на роботі), просила їх виправити і розмістити привітання на сайті та у друкованому виданні. 

Після того, як лист було відредаговано, я неодноразово намагалася зв’язатися з Аллою через фейсбук, щоб авторка подивилася новий варіант листа для публікації, але вона не відповідала.  І ось 9 січня надійшло таке повідомлення: 

«Здравствуйте. Это дочь Аллы. 04.01 мама ушла из жизни. Печатайте как есть».

На той момент ми вже надрукували матеріал в газеті і розмістили на сайті. Понад 700 переглядів, безліч коментарів. Більшість з них стосувалися ювілярки Світлани Лаврентіївни Поліщук (Бевз), яка 4 січня відзначила свій 80-річний ювілей. Хтось подякував і нам за публікацію… Все це було тоді, коли Алли Молчанової не стало, але ніхто про раптову смерть 54-річної жінки не згадав.

Я написала трьом друзям Алли у фейсбук з проханням підтвердити коротеньку інформацію доньки. Відповіла лише Людмила Скорик:

«Да, это правда, 8-го января ее похоронила дочь в Киеве (место проживания). Родом она со Светловодска, мы вместе учились в 3-й школе. Причина смерти нам не известна, думаем, что-то с сердцем, так как других явных причин не было. В последние годы она по приезду в Светловодск собирала одноклассников, была душой компании. Отчасти, благодаря и ей в том числе, наша школьная дружба возродилась. Она создала в Вайбере  группу, где мы общаемся на разные темы и не забываем друг друга поздравлять. Планируем 2 февраля, на её 55-летие, встретиться и помянуть…»

Колектив редакції газети «Світловодськ вечірній» висловлює співчуття близьким і рідним Алли Молчанової. 

фото з відкритих джерел

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Мультiмедиа
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?