» » Вона була душею компанії…

Вона була душею компанії…


У минулому номері «Вечірки» та на сайті газети було надруковано (розміщено) листа Алли Молчанової під заголовком «З великою повагою і вдячністю вітаємо з ювілеєм улюблену вчительку». Третього  січня авторка листувалася зі мною, а наступного дня  її не стало…

Алла шкодувала, що ми з нею особисто незнайомі, повідомляла, що у нас чимало спільних друзів у фейбуці.  Вона хвилювалася через ймовірні помилки (окуляри «сильні» залишила на роботі), просила їх виправити і розмістити привітання на сайті та у друкованому виданні. 

Після того, як лист було відредаговано, я неодноразово намагалася зв’язатися з Аллою через фейсбук, щоб авторка подивилася новий варіант листа для публікації, але вона не відповідала.  І ось 9 січня надійшло таке повідомлення: 

«Здравствуйте. Это дочь Аллы. 04.01 мама ушла из жизни. Печатайте как есть».

На той момент ми вже надрукували матеріал в газеті і розмістили на сайті. Понад 700 переглядів, безліч коментарів. Більшість з них стосувалися ювілярки Світлани Лаврентіївни Поліщук (Бевз), яка 4 січня відзначила свій 80-річний ювілей. Хтось подякував і нам за публікацію… Все це було тоді, коли Алли Молчанової не стало, але ніхто про раптову смерть 54-річної жінки не згадав.

Я написала трьом друзям Алли у фейсбук з проханням підтвердити коротеньку інформацію доньки. Відповіла лише Людмила Скорик:

«Да, это правда, 8-го января ее похоронила дочь в Киеве (место проживания). Родом она со Светловодска, мы вместе учились в 3-й школе. Причина смерти нам не известна, думаем, что-то с сердцем, так как других явных причин не было. В последние годы она по приезду в Светловодск собирала одноклассников, была душой компании. Отчасти, благодаря и ей в том числе, наша школьная дружба возродилась. Она создала в Вайбере  группу, где мы общаемся на разные темы и не забываем друг друга поздравлять. Планируем 2 февраля, на её 55-летие, встретиться и помянуть…»

Колектив редакції газети «Світловодськ вечірній» висловлює співчуття близьким і рідним Алли Молчанової. 

фото з відкритих джерел

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!