» » Вона була душею компанії…

Вона була душею компанії…


У минулому номері «Вечірки» та на сайті газети було надруковано (розміщено) листа Алли Молчанової під заголовком «З великою повагою і вдячністю вітаємо з ювілеєм улюблену вчительку». Третього  січня авторка листувалася зі мною, а наступного дня  її не стало…

Алла шкодувала, що ми з нею особисто незнайомі, повідомляла, що у нас чимало спільних друзів у фейбуці.  Вона хвилювалася через ймовірні помилки (окуляри «сильні» залишила на роботі), просила їх виправити і розмістити привітання на сайті та у друкованому виданні. 

Після того, як лист було відредаговано, я неодноразово намагалася зв’язатися з Аллою через фейсбук, щоб авторка подивилася новий варіант листа для публікації, але вона не відповідала.  І ось 9 січня надійшло таке повідомлення: 

«Здравствуйте. Это дочь Аллы. 04.01 мама ушла из жизни. Печатайте как есть».

На той момент ми вже надрукували матеріал в газеті і розмістили на сайті. Понад 700 переглядів, безліч коментарів. Більшість з них стосувалися ювілярки Світлани Лаврентіївни Поліщук (Бевз), яка 4 січня відзначила свій 80-річний ювілей. Хтось подякував і нам за публікацію… Все це було тоді, коли Алли Молчанової не стало, але ніхто про раптову смерть 54-річної жінки не згадав.

Я написала трьом друзям Алли у фейсбук з проханням підтвердити коротеньку інформацію доньки. Відповіла лише Людмила Скорик:

«Да, это правда, 8-го января ее похоронила дочь в Киеве (место проживания). Родом она со Светловодска, мы вместе учились в 3-й школе. Причина смерти нам не известна, думаем, что-то с сердцем, так как других явных причин не было. В последние годы она по приезду в Светловодск собирала одноклассников, была душой компании. Отчасти, благодаря и ей в том числе, наша школьная дружба возродилась. Она создала в Вайбере  группу, где мы общаемся на разные темы и не забываем друг друга поздравлять. Планируем 2 февраля, на её 55-летие, встретиться и помянуть…»

Колектив редакції газети «Світловодськ вечірній» висловлює співчуття близьким і рідним Алли Молчанової. 

фото з відкритих джерел

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська